Wedstrijdagenda 2019/2020

Klik hier voor de wedstrijdagenda in pdf formaat

 

Wedstrijdkalender 2019-2020      
       
       
A-competitie Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd
1 5-10-2019 Heerenveen (De Forel) 17.00 uur
2 2-11-2019 Harlingen (FZC54/Vikings) 14.00 uur
3 11-1-2020 Veendam (Bubble) 14.15 uur
4 14-03-2020 Heerenveen (HZ&PC) n.n.b.
       
       
       
D2-competitie Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd
1 5-10-2019 Franeker (FZC54-Vikings) 17.00 uur
2 Let op! gewijzigde datum!  03-11-2019 Heerenveen (Isis/ DZ&PC) 14.45 uur
3 11-01-2020 Stiens (Middelse/Skelp) 13.15 uur
4 14-03-2020 Leeuwarden (Orca) n.n.b.
       
       
Minioren/Academie* Datum Plaats (organisatie) Aanvang
1 29-11-2019 De Vikings 17.30 uur
2 24-01-2020 F.Z.C.’54 17.30 uur
3 n.n.b. De Vikings 17.30 uur
4 n.n.b. F.Z.C.’54 17.30 uur
       
*(voorlopige) vervanging van de swimkick/minioren wedstrijden, deze circuitwedstrijden zal de KNZB niet meer aanbieden.

 

 

Minioren/Junioren Datum Plaats (organisatie) Aanvang
1 28-9-2019 H’veen/ Burgum n.n.b.  
2 14-12-2019 Burgum  14.00 uur
3 18-01-2020 Burgum (o.v.b.) n.n.b.
4 28-03-2020 Harlingen (FZC54/Vikings) 14.00 uur
5 9-05-2020 Burgum/O’wolde (n.n.b.)

n.n.b

       
Junioren/Jeugd/Senioren Datum Plaats (organisatie) Aanvang
1 14-09-2019 Bolsward (Bolsw/Workum) 14.00 uur
2 12-10-2019 Burgum (Wetterwille) 16.00 uur
3 15-02-2020 Oosterwolde (Wellerobben) n.n.b.
4 21-03-2020 Burgum (Wetterwille) 16.00 uur
       
Wedstrijden/kampioenschappen o.b.v. gezwommen limieten of op uitnodiging.
Regionale Clubmeet (minioren) 09-11-2019 Leeuwarden (Orca) n.n.b.
Regio Winter A (Jun/Sen) 16/17-11-2019
23/24-11-2019
Emmen (De Kikker) n.n.b.
NJJK korte baan (Jun/Jeugd) 5/8-12-2019 Eindhoven n.n.b.
Regio Winter B (Jun/Sen) 07/08-12-2019 Hoogezand (De Inktvis) n.n.b.
NJK lange afstanden (Jun/Sen) 20/21-12-2019 Tilburg n.n.b.
ONK Korte baan (Jun/Sen) 20/22-12-2019 Tilburg n.n.b.
Regionale estafette kamp 1/2-02-2020 Leeuwarden (Orca) n.n.b.
Regionale Clubmeet (minioren) 08-02-2020 n.n.b. n.n.b.
Regio Zomer A (Jun/Sen) 16/17-05-2020
23/24-05-2020
Drachten (DZ&PC) n.n.b.
Regionale Minioren Finales 6/7-06-2020 Burgum (Wetterwille) n.n.b.
Regio Zomer B (Jun/Sen) 13/14-06-2020 Delfzijl (Azuro) n.n.b.