Voorlopige wedstrijdkalender 2019/2020

A-competitie Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd**
1 05-10-2019 Heerenveen (De Forel) 17.00 uur
2 02-11-2019 Harlingen (FZC/Vikings) 14.00 uur
3 11-01-2020 Veendam (Bubble) 14.15 uur
4 14-03-2020 Heerenveen (HZ&PC) n.n.b.
D2-competitie Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd**
1 05-10-2019 Franeker (FZC/Vikings) 17.00 uur
2 02-11-2019 Heerenveen (Isis/DZ&PC) n.n.b.
3 11-01-2020 Stiens (Middelse/Skelp) 13.15 uur
4 14-03-2020 Leeuwarden (Orca) n.n.b.
Minioren/Junioren Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd**
1 28-09-2019 Heerenveen (HZ&PC) 16.45 uur
2 14-12-2019 Burgum (o.v.b.) n.n.b.
3 18-01-2020 Burgum (o.v.b.) n.n.b.
4 28-03-2020 Harlingen (FZC/Vikings) 14.00 uur
5 09-05-2020 Burgum of O’wolde (n.n.b) n.n.b.
Junioren/Jeugd/Senioren (JJS) Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd**
1 14-09-2019 Bolsward  (Bolsw/Workum) 14.00 uur
2 12-10-2019 Burgum ((Wetterwille) 16.00 uur
3 15-02-2020 Oosterwolde (Wellerobben) n.n.b.
4 21-03-2020 Burgum (Wetterwille) 16.00 uur
Minioren/Academie* Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd
1 n.n.b. F.Z.C.’54? 18.00 uur
2 n.n.b. De Vikings? 18.00 uur
3 n.n.b. F.Z.C.’54? 18.00 uur
4 n.n.b. De Vikings? 18.00 uur

*(voorlopige) vervanging van de swimkick/minioren wedstrijden, deze circuitwedstrijden zal de KNZB niet meer aanbieden.

**Let op: inzwemmen is een half uur vóór aanvang wedstrijd!

Wedstrijden/ kampioenschappen o.b.v. gezwommen limieten of op uitnodiging Datum Plaats (organisatie) Aanvang wedstrijd
Regionale Clubmeet (minioren) 09-11-2019 Leeuwarden (Orca) n.n.b.
Regio winter A (Jun/Sen) 16/17-11-2019 23/24-11-2019 Emmen (de Kikker) n.n.b.
NJJK korte baan (Junioren/Jeugd) 5/8-12-2019 Eindhoven n.n.b.
Regio winter B (Jun/Sen) 7/8-12-2019 Hoogezand (de Inktvis) n.n.b.
NJK lange afstanden (Jun) 20/21-12-2019 Tilburg n.n.b.
ONK korte baan (Jun/Sen) 20/22-12-2019 Tilburg n.n.b.
Regionale estafette kamp. 1/2-02-2020 Leeuwarden (Orca) n.n.b.
Regionale Clubmeet (minioren) 08-02-2020 n.n.b. n.n.b.
Regio zomer A (Jun/Sen) 16/17-05-2020 23/24-05-2020 Drachten (DZ&PC) n.n.b.
Regionale minioren finales 6/7-06-2020 Burgum (Wetterwille) n.n.b.
Regio zomer B (Jun/Sen) 13/14-06-2020 Delfzijl (Azuro) n.n.b.

Reacties zijn gesloten.